Goral Yazılım Anasayfa   /   Özel Yazılım Geliştirme   /   Web Yazılım   /   Entegrasyon   /   E-Ticaret   /   SEO   /   Referanslar   /   Blog   /   İletişim
» Özel Yazılım Geliştirme
» Web Yazılım
» Entegrasyon
» E-Ticaret
» SEO
» Referanslar

SEO

Dijital pazarlamanın temel taşı olan “Search Engine Optimization” (SEO) arama motorları üzerinde arama yapan kullanıcıların sonuçlarında en doğru sonucu bulmalarında sıralama kriterlerine göre sitenizin optimizasyon edilirken geçirilen tüm süreçlerin tamamı anlatmaktadır. Siteniz ne kadar iyi tasarlanırsa tasarlansın veya ne kadar iyi kodlanırsa kodlansın seo ayarları düzgün yapılmamış ise arama motorları tarafından arka sıralara atılarak müşterilerinizin size ulaşmakta güçlük çekmesine ve ya hiç ulaşamamasına neden olacaktır.

İç ve Dış seo olarak 2 kola ayrılan seo hizmetlerinde dış seo' dan önce iç seo'nun düzgün ve sorunsuz bir şekilde tamamlanıp daha sonra dış seo ya geçilmesini savunmaktayız. Bu süreçlerin tamamında varsa ekibiniz ile, yoksa tarafımızdan tüm işlemler yapılıp sitenizin gereken alt yapı işlemleri tamamlanmaktadır.

SEO hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz
Bize Ulaşın

 ☎ 0532 777 79 33
📧 info@goral.net


Hizmetler

Web Yazılım

Özel Yazılım Geliştirme

Entegrasyon

E-ticaret

Goral Yazılım

İletişim

Hakkımızda

Gizlilik Politikası

Hizmet Sözleşmesi